انواع میکروسوئیچ های لیفتراکی

ISKRA

میکروسوییچ لیفتراکی ایسکرا

میکروسوئیچ لیفتراکی

سوئیچ های مسیر کنترل محدود. کنترل کننده های فرمان و معکوس برای کامیون های باطری و دیزلی؛ رانندگی برقی؛ دستگاه های اتوماتیک؛ وسایل حمل و نقل؛ لوازم خانگی؛ کوره های مقاومت در برابر القایی غیر القایی و کم؛ کنترل آهنربای DC و کنتاکتور * TERMINALS با اتصال سریع (برای SAS 03) – از زبانه های مسطح 6،3 mm x 0،8 mm (DIN 46247) ، ترجیحا با آستین کابل عایق استفاده کنید. – در صورت لزوم ، پایانه ها دارای یک نقطه تشکیل هستند که در آن زبانه صاف با زاویه 90 درجه قابل زاویه باشد.

میکروسوئیچ ISKRA

کلیدهای SAP 00 و 03 سری ضربه محکم و ناگهانی دارای یک مخاطب NO و یک NC هستند. تغییر موقعیت سوئیچینگ توسط مکانیسم تحقق می یابد ، که سوئیچینگ سریع را تضمین می کند و امکان جابجایی جریان های بالا را فراهم می آورد. مدار الکتریکی با شکست دو برابر قطع می شود. سوئیچ های مربوط به عمل ضربه گیر در حال انجام یک مکانیزم هستند که در صورت قطع شدن اتصال کوتاه ، تماس جوش بسته شده معمولی را مجبور می کند. 

سیستم تماسی در یک طرح کوچک ساخته شده از مواد پلاستیکی آبی روشن و شفاف با مشخصات الکتریکی و مکانیکی بالا قرار داده شده است. سیستم تماس با نسخه های مختلف بصورت مستقیم یا از طریق سیستم اهرم فعال می شود.

SCHALTBAU

میکروسوییچ لیفتراکی شالتبائو

Schaltbau GmbH

گروه Schaltbau GmbH مخفف اتصالات ، سوئیچ های مربوط به ضربه محکم و ناگهانی ، کنتاکتورها ، قطعات راه آهن و تجهیزات کامل کابین است که بالاترین استانداردهای ایمنی را رعایت می کنند. محصولات ما در کلیه صنایعی که نیاز به اتصال ، سوئیچینگ و کنترل قابل اطمینان در شرایط سخت دارند ، در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. ما از سیستم ها در برنامه های صنعتی برای انرژی های تجدید پذیر ، تحرک الکترونیکی و اتوماسیون محافظت می کنیم و از عملکرد ایمن خدمات ریلی اطمینان می دهیم.

دفتر مرکزی ما از زمان تأسیس این شرکت در سال 1929 در مونیخ ، آلمان واقع شده است. ما در دو سایت در آلمان (ولدن و آلدرزباخ) و در مراکز مهم اقتصادی جهان از جمله فرانسه ، انگلیس ، ایالات متحده و چین تولید می کنیم. . گروه Schaltbau GmbH با 12 شرکت تابعه / دفاتر نمایندگی خارجی و بیش از 60 شریک فروش حضور جهانی دارد.

میکروسوئیچ لیفتراکی

چه به عنوان میکروسوئیچ در واحدهای کنترل دستی ، سوئیچ های موقعیت در جرثقیل ها و یا سوئیچ های موقعیت انتهایی برای کنترل کننده های سوئیچ ، سوئیچ های مربوط به عمل ضربه ما اولین انتخاب برای میکروسوچ ها در کاربردهای ایمنی – در درجه اول به دلیل مکانیسم سوییچ و دقیق و باز بودن مثبت آنهاست.

همچنین از باز شدن مخاطبین معمولاً بسته محافظت می کند. از بین انواع محرک ها ، اتصالات و مواد برای مخاطبین و منازل انتخاب کنید و میکروسویچ بهینه را برای برنامه خود پیکربندی کنید!

ISKAR

میکروسوئیچ لیفتراکی ایسکار

میکروسوئیچ ISKAR

این محصول دقیقا تلفیقی از میکروسوئیچ شالتبائو و ایسکرا است. که توسط مهندسین ایرانی طراحی و ساخته شده است. پلاتین های NO و NC این محصول دارای 16 آمپر جریان خروجی می باشد. و محصولی قابل رقابت با کالا های مشابه خارجی می باشد.

روی محافظ خارجی آن دقیقا با نمونه ی خارجی مطابقت می نماید. و محصولی با کیفت با طول عمری بالا در اختیار شما مصرف کنندگان گرامی قرار دارد. امید است با مصرف کالا های ایرانی کمکی به این صنعت بزرگ بنماییم.

مطالب مرتبط

میکروسوئیچ هانیول

انواع میکروسوئیچ های هانیول و کشور های سازنده ی آهنها

میکروسوئیچ های کششی

انواع میکروسوئیچ های کششی و کاربرد های آنها

میکروسوئیچ چیست؟

انواع میکروسوئیچ و کاربرد های آنها در صنعت برق